Bóle brzucha i biegunka a zapalenie jajników

Witam, serdecznie;) Mam 29 lat. Cierpię na bóle brzucha- na dole i w okolicach żołądka, a także biegunki. Istniało podejrzenie obecności pasożyta. Wykonałam podstawowe badania, które wyszły w miarę dobrze. Badanie kału wykluczyło obecność pasożyta. Bardzo prosze o interpretację wyników osadu moczu. Nabłonki płaskie-nieliczne, leukocyty-1-3, pasma śluzu-d.liczne, bakterie- d.liczne, kryształy szczawianu wapnia-nieliczne. Czy możliwe jest zapalenie jajników, bądz zapalenie grzybicze pochwy??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej obecność licznych bakterii oraz pasm śluzu w moczu przy jednoczesnym braku leukocytów jest spowodowana nieprawidłowym pobraniem moczu do analizy. Konieczne będzie powtórzenie badania. Szczegółowe informacje na temat prawidłowego pobrania materiału do badania zawarte są w artykule Tekst linka.