Bóle brzucha i biegunka u 7-latki

Witam.Corka,7lat,od mies. ma bole brzucha,pulsujacy bol. Gdy bol jest nie do wytrzymania,wtedy mowi, ze ma uczucie jakby banki pekaly w brzuchu. Na poczatku 2 tyg.bol byl tylko nad pepkiem i niezbyt mocny, teraz boli po pr. albo lewej stronie, raz wyzej raz nizej i jest juz bardziej nasilony, nie daje zasnac,w ciagu dnia czasem slabnie.Bole glowy, kolan,zmeczenie,podczas duzego bolu drzenie nog i brak sil, AZS,stolec od 2 dni blado-braz.i plaski.Brak goracz.Mocz ok.Co ok.2tyg.inny bol i biegunk

Małgorzata Panek

Ból wybudzający dziecko ze snu jest niepokojący. Osłabienie przy biegunce może wynikać z niewystarczającego nawodnienia dziecka. Należy zwiększyć podaż płynów. Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam