Bóle brzucha i biegunki oraz zaparcia

Od dawna choruje miałem bóle brzucha biegunki i zaparcia i inne dolegliwości miałem robione wszystkie badania i nic lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica poszedłem do psychiatry po któreś wizycie zasugerował jeszcze gastroskopie i gastrolog znalazł bakterie dał jakieś leki i tak byłem pod opieką psychiatry i gastrolog teraz to już tylko psychiatry i teraz nie wiem czy mam tą nerwicę czy problemy gostrologiczne bo objaw mam dalej napewn nie takie duże jak przed wykryciem bakterii .

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dobry wieczór, nie wiem o jakie bakterie chodzi więc niech Pan skonkretyzuje, także niech Pan uprzejmie napisze jakie leki Pan dostał od Gastrologa i jakie od Psychiatry i dlaczego jest Pan nadal pod opieką psychiatry skoro objawy po mału ustępują ?
Pozdrawiam i życzę zdrowia