Bóle brzucha i brak mdłości w 6. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 6tyg.ciazy i co mnie martwi, nie mam mdlosci w ogóle. Czasami pobolewa mnie brzuch, martwie sie bo o dzidziusia staralismy sie dwa lata, jest to moja pierwsza ciaza. (mam 31lat).Na wizycie u lekarza, trzy dni temu , pani doktor mówiła, ze jest ok, ale nie informujac mnie dlaczego i w jakim celu, przepisala mi Luteine dopochwowo 3x1,oraz acard 1x1, zdziwilam sie bo nic mi nie powiedziala po co..nie wykupilam jeszcze tych środków i nie zaczelam ich brac, bo zwyczajnie sie boje..Aga

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Najlepiej ponownie udać się do lekarza prowadzącego aby się nie denerwować.