Bóle brzucha i jelit podczas wypróżnienia

witam mam bóle brzucha a raczej jelit przy wypróżnianiu czuje moje jelita jak sie napinaja, czasem przez ten bol trudno mi sie wyproznic mam wrazenie ze peknie mi cos w brzuchu , co to moze byc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, być może przyczyna Pani dolegliwości są zaburzenia czynnościowe układu pokarmowego. Konieczna jest konsultacja z gastroenterologiem, który po dokładnym zebraniu wywiadu na temat diety , dolegliowści i zbadaniu Pani wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.