Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha i krocza oraz kłopoty z defekacją

Dzień dobry. Mój mąż co jakiś czas ma bóle brzucha (prawa strona), podczas siedzenia bóle krocza przechodzące na prącie. PSA w normie. Czuje też przelewanie w żołądku. Oddawanie moczu i kału 'na raty', niemożność zrobienia tego raz a dobrze (ale częste uczucie nacisku na pęcherz). Częsty wzrost adrenaliny i podwyższony cukier. Będziemy wdzięczni za jakiś trop.
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Proponuje zwrocic sie do dobrego inetnist ,badanie w kierunku cukrzycy ueg jamy brzusznej mozliw e ,ze kolonskopia, POdstawwa sparwa to badanie wywiad z dobrym interinsta .Droga internetowa nierozwiazecie problemu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy