Bóle brzucha i krwawienie przez 17 dni od zabiegu łyżeczkowania jamy macicy

witam , chcialam sie dowiedziec czy to normalne , 17 dni temu mialam lyzeczkowanie do tej pory krwawie i czasami mam mocne bole brzucha, dodam ze zakladalam spirale.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli po łyżeczkowaniu krwawienie nie ustało do dzisiejszego dnia należy niezwłocznie zgłosić się do ginekologa lub na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego lub szpitala posiadającego oddział ginekologii.

Na pewno nie jest to normalne. Krwawienie i dolegliwości bólowe już dawno powinny ustąpić. Proszę z tym problemem pilnie skonsultować się z ginekologiem najlepiej prowadzącym.