Bóle brzucha i lewej nerki

od pieciu dni mam bule brzucha w rejonie lewej nerki.od trzech dni mam czeste wymioty calkowity brak apetytu i bul w klatce piersiowej-do tego raz jest mi zimno za kilka sekund jest mi goraco-co moze byc przyczyna moich dolegliwosci

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji, kamicy jak też wielu innych schorzeń. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.