Bóle brzucha i nóg, wydzielina z pochwy a brak okresu

Mam problem, otoz 7 dzien spoznia mi sie miesiaczka. Mam typowy bol brzucha i nog jak zawsze ale krwawienia nie ma. Mam za to niewielkie ilosci bialego badz zoltawego gestego sluzu. Wczoraj robilam test i wyszla tylko jedna kreska. Cykle mam po 32-34 dni. Nie wiem co myslec strasznie sie denerwuje bo od jakiegos ponad roku tak nie mialam.

Takie objawy mogą wskazywać na ciążę dlatego celem potwierdzenia tego radziłbym za tydzień jeśli nie pojawi się krwawienie miesiączkowe wykonać ponownie test ciążowy i zgłosić się do ginekologa.