Bóle brzucha i osłabienie przy diecie bezglutenowej

Dlaczego mimo stosowania diety bezglutenowej mam bóle brzucha, jestem tak osłabiona -że przesypiam całe popołudnie?

Witam,

Czy ma Pani nietolerancje na gluten? Kto zalecił dietę bezglutenową? Czy dieta została ułożona przez specjalistę dietetyka?

W celu dokładnej pomocy potrzebne jest przeprowadzenie wywiadu żywieniowego wraz z analiza wyników badań. Następnie pozwoli to na dalszą diagnozę i zalecenia w celu wyeliminowania problemu.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Dieta bezglutenowa – moda czy złoty środek na lepsze samopoczucie?
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dieta-bezglutenowa-moda-czy-zloty-srodek-na-lepsze-samopoczucie.html?c=9

Witam,

czy dieta bezglutenowa została wprowadzona samodzielnie? Często nieumiejętne stosowanie takiej diety daje ryzyko niedoborów pokarmowych związanych potem z dolegliwościami. Proszę skontaktować się z dietetykiem.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka
www.nutricus.pl