Bóle brzucha i pleców w okolicy nerek po posiłku
Jesli zjem cos pozno wieczorem okolo godz 8 to budze sie rano z bolami brzucha i plecow w okolicy nerek. Mialam niedawno badania: kolonoskopie, tomografie komputerowa brzucha, podstawowa morfologia oczywiscie tez. Monocyty lekko podwyzszone. W moczu podwyzszone erytrocyty i leukocyty, bardzo liczne nablonki plaskie. Badania robilam ze wzgledu na objawy takie jak: chudniecie, bole brzucha i plecow w okolicy nerek, czeste napiecie miesni calego ciala, brak apetytu.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby poszerzyć diagnostykę układu moczowo-płciowego. Z pewnością wyniki nie są w normie gdyż w moczy nie powinno znajdować się dużo nabłonków jak i biłaych i czerwonych krwinek.