Bóle brzucha i pochwy podczas stosunku u nastolatków

Witam Mam 18 lat jestem z Chłopakiem ponad 2 lata ale dopiero trzy miesiące temu odbył się pierwszy stosunek podczas którego czułem ból ale krwawienia nie było . Nigdy nie byłam z mężczyzną dlatego nie mam żadnego porównania czy wszystko jest tak jak powinno . Mój problem jest taki ze podczas stosunku (były 4) nie czuje partnera czuje gdy wchodzi ale na tym się kończy nie czuje jego członka i większej rozkoszy jest to normalne ? do tego od niedawna czuje ból brzucha ma to jakiś związek ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

Pierwsze stosunki są zwykle dalekie od ideału. Klucozwe jest dobre nawilżenie i właściwie długa gra wstępna, aby zapewnić obu stronom większą przyjemność. Fakt, że nie czuła Pani partnera może wynikać z niedopasowania anatomcznego między wami. Warto poprubować różnych pozycji. Jeżeli jednak bolesność podczas stosunku będzie się utrzymywać prosze skonsultować się z lekarzem.