Bóle brzucha i problemy z trawieniem

PZT a bółe brzucha i problemy z trawieniem. Mam 47 lat i choruję na pzt.Stan po OZT w 2011 r..W kwietni tego roku przebywałem na oddziele gastrologiczynym z powodu zaostrzeniu dolegliwości bólowych.W obrazie CT stwierdzono dwa torbiele o wym.21xx22x23 i 7 mm o zwapieniach w ścianach. Po za tym wykonano mi biopsję w której nie wykryto komórek nowotworowych . Torbiele od 2 lat są tej samej wielkości .Biorę kreon 2500 , scopolan , doretę , stosuję dietę Co mogę zrobić żeby nie bolało? poz Darek

Rozwiązanie Pan problemu wymaga osobistej konsultacji i zapene wykonania dodatkowych badań. Po ostrym zapaleniu trzustki, standardowo narząd powinien wrócić do normy. Jeśli obecnie cierpi Pan na przewlekłe zapalenie trzustki, to prawdopodobnie przyczyna nie została w pełni usunięta. Radziłbym konsultacje u doświadczonego gastroenterologa.