Bóle brzucha i promieniowanie w jego okolicach

witam.mam problem z bólem brzucha,i promieniowaniem w koło brzucha.zrobiłem usg wyszły mi kamienie na nerkach prawie 2 cm,i w moczowodach,po czym po ok.2 miesiącach miałem urografie podobno dokładne badanie.okazuje się że jestem czysty.czy jest to możliwe że po lekach mi to zeszło.czy ktoś popełnił błąd w badaniach,iż w moczu wyszło że schodzi mi piasek.

Lek. Tomasz Budlewski

mogło być tak iz kamienie uległy rozbiciu a przy badaniu usg były skupione w wzglednie całość co moglo dać taki obraz w USG że były tak duże. proponuję zmienić dietę i zwiększyć ilość wypijanej wody niegazowanej.