Bóle brzucha i skrócenie miesiączki a możliwość ciąży

Dobry wieczor . Ja mam takie pytanie poniewaz od dluzszego czasu mam bole brzucha raz sie nasilaja a czasami mnie nie boli az tak . Wymiotowalam i miesiaczke zawsze mialam 7 dni a od 3 miesiecy mam po 4-5 dni bylam u ginekologa i dostalam skierowanie o neurologa nie wiem co to moze byc ? Czy jes to mozliwe , zeby to byla tez ciaza ?

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy i w przypadku wyniku pozytywnego udać się do ginekologa. W przypadku wyniku negatywnego należy przeprowadzić diagnostykę bólów brzucha - wskazana konsultacja gastrologiczna.
Pozdrawiam