Bóle brzucha i stan podgorączkowy u czterolatka

moje 4 letnie dziecko ma goraczke od piątku goraczka wystepuje max do 38 do tego po zrobieniu badan w moczy wykryto Ketony 40( )prawie wogole nie je , ale za to dużo pije zauwazylam dzis jej wyskoczyly czerwone krosty jedna na policzku i pare na rekach pani doktor stwierdzila angine w sobote skarzyla sie na ból brzuszka z prawej strony

Lek. Katarzyna Szymczak

Ketony w moczu najprawdopodobniej są z powodu nie jedzenia przez dziecko, bez jego zbadania diagnozy nie da się postawić, moze to faktycznie angina, dzieci mogą mieć bardzo różne objawy nawet przy zapaleniu gardła, w razie niepokoju sugeruję ponowna wizytę u pediatry.
Pozdrawiam