Bóle brzucha i ucisk w klatce piersiowej po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego

Jestem 20 dni po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego laparoskopowo z powodu polipa.od nie dawna mam ataki bólu najpierw uciska pod klatką piersiową i bóle kucia całego brzucha wszystko promieniuje do pleców jest mi wtedy bardzo ciepło boli jakieś 20 min i przestaje często też w tym momencie wymiotuje.Miałam też problem z załatwianiem się lekarz przepisał mi w syropie lactulosum brałam go z dwa dni od tego momentu to załatwiam się prawie po każdym zjedzonym posiłku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z chirurgiem gdyż możliwa jest patologia dróg żółciowych.