Bóle brzucha i uciskanie z prawej strony pleców

Od około 3 tyg mam problemy z bólem brzucha.Najpierw był to zwykły ból całego brzucha.Często przenosił się na prawą stronę.Od kilku dni dochodzą do tego bóle pleców i dziwne kłócie/ uciskanie z prawej strony.Zaobserwowałam też że czasami przy oddawaniu moczu boli mnie pęcherz.Kilka lat temu miałam zdiagnozowane małe problemy z nerkami.Co to może być i jakie badania zrobić na własną rękę?? Dodam że często mam mdłości już od dłuższego czasu...Badania krwi kilka miesiecy temu wyszły dobrze...

Lek. Tomasz Budlewski

a możliwość ciąży? proponuję wykonac badanie ogolne moczu, morfologia, kreatynina,elektrolity i udac się do lekarza rodzinnego. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.