Bóle brzucha i uczucie ścisku

Witam, Mam straszne bóle brzucha w dole brzuch mnie boli bardziej niż podczas okresu. Boli szczególnie wieczorami i czasem ból jest nagły, tak jakby coś ściskało mnie w środku. Czy może być coś nie tak ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ból pojawia się dość często warto rozpocząć diagnostykę. Wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej i kontrola ginekologiczna.