Bóle brzucha i ulewanie u 2,5-miesięcznego dziecka

witam moj 2,5 mies. synek byl na mleku dla alergikow z powodu ulewan i boli brzuszka, wszystko sie uspokoilo ale pani dr. nie wypisala wiecej mleka bo mielismy przejsc na zwylke dla pewnosci czy to alergia. niestety jest duzo gorzej niz wczesniej i od 2 dni jest znow na mleku pepti dha i wciaz cierpi. kiedy to mleczko pomoze i czy mozliwe ze jeszcze to zwykle mleczko go trzyma..?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana próba prowokacyjna bez wątpienia jest dodatnia, co potwierdza alergię. Zanim niepokojące dolegliwości ustąpią, trochę jednak minie - nawet do kilku, kilkunastu dni.