Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha i wymioty po jedzeniu

Od kilku tygodni po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku zaczyna boleć mnie brzuch i zbiera mi sie na wymioty. Ból mija po jakiejś godzinie, albo do momentu gdy sprowokuje wymioty. Zastanawiam się czy wpływ na to mogą mieć głodówki i stany bulimiczne. Dodam jeszcze że towarzyszą temu wyrzuty sumienia, ze względu na za dużą ilość spożytego jedzenia.
KOBIETA, 18 LAT 11 miesięcy temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

Witam serdecznie

Zalecam Pani wizytę u psychologa - i to bez zwlekania. Niestety wygrać z bulimią/anoreksją czy jej zaczątkami nie jest łatwo samemu, a każda zwłoka tylko pogorszy Pani stan.

Proszę przez najbliższy okres spożywać małe posiłki, lekkostrawne, najlepiej w formie papkowatej/płynnej/półpłynnej - Pani żołądek jest prawdopodobnie podrażniony wymiotami i absolutnie nie należy ich teraz wywoływać. Kwasy żołądkowe mogą zniszczyć Pani przełyk, zęby.. takie postępowanie zawsze pozostawia po sobie "ślady".

Proszę walczyć!
Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety