Bóle brzucha i wymioty po jedzeniu

Od kilku tygodni po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku zaczyna boleć mnie brzuch i zbiera mi sie na wymioty. Ból mija po jakiejś godzinie, albo do momentu gdy sprowokuje wymioty. Zastanawiam się czy wpływ na to mogą mieć głodówki i stany bulimiczne. Dodam jeszcze że towarzyszą temu wyrzuty sumienia, ze względu na za dużą ilość spożytego jedzenia.

Witam serdecznie

Zalecam Pani wizytę u psychologa - i to bez zwlekania. Niestety wygrać z bulimią/anoreksją czy jej zaczątkami nie jest łatwo samemu, a każda zwłoka tylko pogorszy Pani stan.

Proszę przez najbliższy okres spożywać małe posiłki, lekkostrawne, najlepiej w formie papkowatej/płynnej/półpłynnej - Pani żołądek jest prawdopodobnie podrażniony wymiotami i absolutnie nie należy ich teraz wywoływać. Kwasy żołądkowe mogą zniszczyć Pani przełyk, zęby.. takie postępowanie zawsze pozostawia po sobie "ślady".

Proszę walczyć!
Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl