Bóle brzucha i wymioty u 7-letniej córki

Córka 7 lat kilka tyg temu miała objawy ból brzucha wymioty w ciagu dnia 3 razy i 3 razy kupka jedna normalna druga biegunka.Dwa dni i przeszło.Teraz znowu to samo wstała rano zwymiotowała raz i dwa razy robiła kupke jedna ok druga rzadsza,mówiła że boli ją brzuszek.Potem tak jak by przeszło co nie co zjadła ale nie było to tyle co zawsze.Wieczorem po kąpieli usneła przebudziła sie po 12 w nocy zawierciło ja w brzuszku i zwymiotowała nie wiele.I śpi dalej.Co to za dziwne objawy.

Piotr Pilarski

Może to być stan zapalny przewodu pokarmowego. Wskazana jest dalsza diagnostyka. Proszę zaprowadzić dziecko do pediatry.

Pozdrawiam.