Bóle brzucha i wymioty u 8-letniej córki

Córka8 lat obudzila sie rano z bólem brzucha.Potem oddala normalny stolec i sie wysikala.Brzuszek momentami zabolal ja dość mocno.Nie goraczkuje wcale.Pojawily sie wymioty ok 6 w ciagu dnia.pod wieczór wymioty ustąpiły ale bol nadal jest może juz nie tak silny bo dziecko śpi spokojnie.Bylam u lekarza ikazal,podawać nospe smekte.Biegunki nie ma.Martwię sie co to może być.Dodam ze dziecko 6 lat temu miało operacje wyciecia guza nadnercza bez chemiotTeraz jakakolwiek infekcja ja sie strasznie boje.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.