Bóle brzucha i wzdęcia u 34-latki

kłucie i uciska w lewym boku,pełność w brzuchu przelewanie się,wzdęcia,tkliwość zołądka...jak nacisnę mocniej .ból kręgosłupa..jestem na diecie .nie jem tłuszczów,jestem po usunięciu przepuchliny udowej( m-c).wyniki usg jamy brzusznej,morfologia helicobacter,aspat,alat diastaza 50,tsh wszystkie są dobre.co to może być i gdzie się udać ? czy tk jamy brzusznej będzie tu pomocny i warto go wykonać zamiast chodzić po lekarzach?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze zglosic sie do gastroenterologa, ktory po dokładnym zebraniu wywiadu i zbadaniu Panni oceni wskazania do wykonania badania tomografii komputerowej. Pozdrawiam