Bóle brzucha i zaczerwienienie po cesarskim cięciu

Witam 6 lat temu miałam cesarskie ciecie i jak dotąd było wszystko ok.natomiast dziś rano obudziłam się z bólem ,zaczerwienieniem i lekką górką i jakąś czarną centką na niej po tylu latach,ból jest przy pochyleniu odczuwany i akurat na wysokosci majtek i bardzo boli Co może być przyczyną i czy muszę się szybko do lekarza zgłosic jak tak to do jakiego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, być może objawy spowodowane są złe dobrana bielizna i uciskiem. Jeśli objawy się utrzymują proszę zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam