Bóle brzucha i zgaga

witam mam problem odczuwam bóle brzucha przy uciskaniu żołądka,natomiast sam żołądek jest jakby nabity spuchnięty i twardy dodamze wczesniej mialem straszna zgage przez ponad ydzien teraz to przeszło ale wrazenie nabitego żołądka pozostało natomiast po prawej stronie brzucha mam dziwny guzek juz od jakiegos czasu i nigdy mi nie przeszkadzał azc do teraz prz nacisku równiez czuje dyskomfort na domiar złego czuje też ból z tyłu prawego boku jestem zaniepokojony bo mam czarne mysli,pozdrawiam

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy są niespecyficzne i mogą wynikać z wielu przyczyn - aby wyjaśnić przyczynę Pana dolegliwości, konieczna jest konsultacja lekarska. Niestety na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.