Bóle brzucha, jajników, bóle głowy a możliwość ciąży

Witam 2-3 tygodnie temu podczas pieszczot z moim chłopakiem jego penisa znalazł sie trzy, cztery razy w mojej pochwie jednak nie doszło to wytrysku, trwało to dosłownie chwile. Przedtem brał prysznic oraz oddawał kilka krotnie mocz, wiec pleminkow pod napletkiem nie było. Od prawie dwóch tygodni spóźnia mi sie okres ale bardzo sie stresuje wiec moze to przez to. Temperatura w normie tylko boli brzuch jajniki, promieniują do plecow oraz mam bóle głowy na skroniach oraz z tylu.Czy jeatem w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego.