Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha, kolka jelitowa, rzadkie wypróżnienia a potrzebne badania

Witam Często miewam świąd odbytu. Dodam, że wypróżniam się dość rzadko, ok. 2-3 razy w tygodniu. Poza tym cierpię dość często na kolki jelitowe lub coś w tym rodzaju. Ból pojawia się po lewej stronie brzucha, na wysokości pępka, przechodzi dopiero po kilku godzinach. w tym czasie brzuch robi się wielki jak balon, zbierają się w nim gazy, a ból jest uciskający, utrudnia mi nawet schylanie się i siadanie. Nasila się zwłaszcza na nocnych zmianach w pracy. Jakie badania wykonać?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Udrażnianie przełyku metodą endoskopową

Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości świadczą o nieprawidłowościach w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy