Bóle brzucha, kolki nerkowe, obrzęki nóg

Witam.Ponieważ miałam prawdopodobnie zapalenie pęcherza,piszę prawdopodobnie gdyż mam kamicę nerkową, również torbiel nerki,internista dał mi skierowanie na badanie moczu,na posiew,gdyż w wyniku moczu odczytał że są leukocyty i erytocyty,posiew wyszedł negatywny jednak nie jest to zapalenie pencherza ? Czy to choroba nerek,dodam że boli mnie brzuch,dostaję kolki nerkowe i od trzech miesięcy wciąz mam obrzęki stóp wokół kostek,często też zauważam obrzęki całych nóg,proszę o pomoc, dziękuję

Obrzęk wpisują się zazwyczaj w obraz kliniczny osoby z uszkodzeniem nerek, szczególnie o podanej lokalizacji, ale nie można go jednoznacznie stwierdzić tylko i wyłącznie na podstawie badania osadu moczu czy objawów prezentowanych przez pacjenta (. Wymagane są dodatkowe badania ( GFR, kreatynina ).