Bóle brzucha, mdłości, osłabienie i bóle stawów

Witam. Od kilku miesięcy nęka mnie ból brzucha,mdłości, osłabienie,ból stawów. Od 3 lat co 5-6 miesięcy lamie kości,lub je skręcam.Mam problemy z oddwaniem kału ( robię go raz na dwa tyg.),często razem z kałem oddaje krew bądź śluz (nie mówię o miesiączce itp). Nie wiem co robić. Proszę o radę. Z góry dziękuje.

za w/w objawy może odpowiadać choroba leśniowskiego-Crohna dlatego proszę udać sie do lekarza.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz