Bóle brzucha, niewielkie przekrwienia i luźne stolce

od roku mam bóle brzucha zmienne nadbrzusze lewa strona czasami prawa nękające ciagle rok temu robiłem kolonoskopie niewielkie przekrwawienia ko bez zmian luźne stolce biegunki 3 razy diagnoza zespól jelita drazliwego dzienniebadanie histopat.obrzek jelita cienkiego grubeg naciek zapalny przewlekły diagnoza podejrzenie crohna. mój gasrolog wyklucza crohna nie mam cech wiec lecze się na zjd ale tabletki jakos nie pomagają,moze to co innego?objawow innych nie mam .czum się rozni zjd od crohna??

W zespole jelita drażliwego liczą się nie tabletki a właściwa dieta, unikanie stresu, zmiana nawyków. Całość Pana życia ma wpływ na to, jak czuje się Pana jelito. Warto o tym pamiętać a nie poszukiwać złotego środka - jedno rozwiązanie nie istnieje. Nie am drogi na skróty.