Bóle brzucha po cesarskim cięciu

w 2004roku miałam porud przed wczesny w 2007roku syn urodził się w 7 miesiącu ciąży w 2009 miała cesrskie cięcie w 23 tygodniu ciąży.i w tym tygodniu w27 tygodniu miałam cesarkę nie wiem czym powinnam się teraz odżywiać żeby szybciej do siebie dojść boje si cokolwiek zjeść żeby bardziej brzuch nie bolał.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to wskazane. Musi Pani zadbać o swoje zdrowie ale także o zdrowie dziecka o ile karmi Pani piersią.