Bóle brzucha po inseminacji

Witam,2 dni temu miałam zabieg inseminacji.Kilka godzin po inseminacji bardzo bolał mnie brzuch,nie mogłam z tego powodu zasnąć w nocy.Dziś kłuje mnie w lewym jajniku.Dodam,że byłam stymulowana menopurem i przed inseminacją miałam zastrzyk z pregnylu.Czy taki ból jajnika to normalne?czy jest to spowodowane zastrzykami do stymulacji?Czy to normalne ,że w kilka godzin po zabiegu miałam bardzo silny ból brzucha?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane działaniem leków. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta u ginekologa.