Bóle brzucha po laparoskopii jajnika prawego

Jestem 4 tyg po laparoskopii jajnika prawego, zostala usunięta torbiel czekoladowa, po operacji czulam sie bardzo dobrze oczywiscie na tyle ile moglam.Ale2 dni temu trafilam znow do szpitala tym razem z lewo stronnym bolem brzucha. Jak sie okazuje mam podejrzenie zapadnietej torbieli krwotocznej / pęcherzyka tuż po owulacji. Po kroplowkach w miare sie czulam dostalam nospe i ketanol lecz w tym momencie boli mnie caly brzuch, jestem bardzo wzdęta i chodze bardzo często oddawać Brak ciązy. Pomocy

Witam. Opisane objawy nasuwają podejrzenie infekcji dróg moczowych/narządów rodnych. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.