Bóle brzucha po prawej stronie na wysokości pępka

Witam, mam 28 lat jestem kobietą. Od około roku odczuwam ból brzucha po prawej stronie na wysokości mniej więcej pępka oraz w okolicach pepka. Czasami to taki ból tylko przy dotyku jakby mnie ktoś tam uderzył a częściej po prawej stronie około 7 cm poniżej żeber taki ból kłujący kiedy kucam, schylam się lub podnoszę nogę do góry. Miałam robione USG jamy brzusznej wyszło wszystko ok, tydzień temu gastroskopię i również poprawną (lekka bladość śluzówki zoladka). Proszę o pomoc;(

Takie bóle raczej sugerują jakieś neuralgie czyli samoistne podrażnienia nerwów obwodowych, międzyżebrowych. Trzeba skontrolować także w jakim stanie jest kręgosłup (do rozważenia RTG odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa). O dalszym postępowaniu powinien zadecydować lekarz rodzinny.