Bóle brzucha po prawej stronie w okolicy wyrostka
Witam miesiąc temu byłem w szpitalu, ponieważ miałem bóle brzucha po prawej stronie (w okolicy wyrostka), wyrostek został wykluczony. Miałem robionych kilka USG, kolonoskopie i nic wszystko w porządku. Zapalenia wyrostka nie ma. Przez ten miesiąc byłem u kilku lekarzy i też nic nie stwierdzili, a mnie cały czas pobolewa w prawym boku, do tego codziennie mam gorączkę koło 38 stopni. Co to może być ? Stanu zapalnego w organiźmie nie mam, wszystkie badania wyszły prawidłowo.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Może zapalenie uchyłka Meckela położonego nietypowo? Czy ktoś rozważał taką mozliwość? Sugeruję ponowną konsultację z chirurgiem w rejonie lub gastroenterologiem.