Bóle brzucha po rozpoczęciu stosowania Marvelon

Z powodu plamień podczas owulacji, ginekolog przepisał mi Marvelon, zaczęłam brać od pierwszego dnia miesiączki zgodnie z ulotką, pierwszego dnia miałam bóle brzucha, drugiego dnia nic i teraz trzeci i znowu odczuwam bóle w dole brzucha czy to normalne i czy mogę to zaliczyć do ewentualnych skutków nie pożądanych. Zaznaczam ze moje wcześniejsze miesiączki zanim jeszcze zaczęłam brać tabletki również bywały dosyć bolesne. Czy może trzy dni to za wcześnie żeby ocenić czy to z powodu tabletek.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Jeżeli objawy będą się utrzymywać należałoby zgłosić się do ginekologa.