Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha po wysiłku

Witam, Od pewnego czasu, po wysiłku( choćby po 15 min. szybkiego marszu) boli mnie brzuch po prawej stronie(między pępkiem a prawym bokiem). Gdy przycisnę to miejsce również boli. Ból ma charakter kłująco-rwący i po pewnym czasie sam przechodzi. Czasami w tym miejscu mam też dziwne uczucie jakby naciągania(już nie zależnie od wysiłku) i zdarza się biegunka. Dodam że prawie rok temu miałam usuwany pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową. Proszę o poradę, co to może być? Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zrostów pooperacyjnych. Teoretycznie może być to jednak także wynik patologii układu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy