Bóle brzucha promieniujące na plecy

witam mam problem od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze i promieniuje w plecy gdy ide do lazienki leci mi sluz z krwia i brzuch boli jakby na okres najgorzej jest gdy chodze pare dni tak sie utrzymuje i przechodzi i za jakis czas od nowa jestem po okresie tydzien czasu gdy robie siku ciagnie mnie w dol i w dodatku bardzo czesto boli mnie zoladek mam wzdecia jest mi niedobrze mdli mnie odbija mi sie mialam isc na gastroskopie ale nie poszlam prosze o pomoc bo nie wiem co robic

Badań Pani nie uniknie. Strach nie jest dobrym doradcą. Trzeba poddać się niezbędnym badaniom. Wówczas będzie możliwe postawienie diagnozy i skuteczne leczenie a dla Pani koniec dolegliwości.