Bóle brzucha, przelewanie, gorączka, opuchnięte migdałki i brązowa wydzielina z pochwy

Witam, od wczoraj męczę się z bólem brzucha, przelewaniu się w nim, odbijaniu nawet po wypiciu wody. Do tego towarzyszą mi gorączka 38° napuchniete migdałki oraz jasno brązowa wydzielina z pochwy, nie jest jej dużo. Czy jest to związane z zatruciem pokarmowym, żołądkiem czy mogą być to objawy zwiazane z narzadami kobiecymi oraz ciążą po przeżytym, zabezpieczonym stosunku? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Wszystkie podane przez Panią przyczyny mogą składać się na podane przez Panią objawy i dopiero po badaniu można powiedzieć coś bardziej szczegółowo.