Bóle brzucha przy stanie zapalnym pochwy

dzien dobry. ostatnio byłam u ginekologa z powodu niepokoju w sprawie miesiczkowania. Okazało się ze mam stan zapalny pochwy, pani doktor przepisała mi tabletki dopochwowe. dzisiaj dostałam okresu, bolał mnie brzuch ( objawy takie jak przeed okeresem obfitym takim gdzie było wszystko wporzadku) lecz teraz wieczoram okresu brak. co moze byc tego pwodem?

Witam. Takie objawy najprawdopodobniej są wynikiem wahania poziomu hormonów powstałego na skutek infekcji. Proszę zgłosić się na kontrolną wizytę do ginekologa po zakończeniu leczenia.