Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha przy stwierdzonej kolce nerkowej

Witam, ostatnio byłam na ostrym dyżurze z bólem brzucha. Lekarz po badaniach stwierdził, że to kolka nerkowa, a w nerkach prawdopodobnie znajduje się piasek. Zapisał mi lek Bazetham, ale po wykupieniu recepty i przeczytaniu ulotki okazało się, że to lek na prostatę i nie jest przeznaczony dla kobiet. Teraz nie wiem czy lekarz się pomylił, czy faktycznie mogę stosować ten lek i przyniesie mi ulgę. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Martyna
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Badania krwi - leukocyty

Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Domyślam się, że lekarz chciał wykorzystać działanie rozluźniające mięśnie gładkie, jednak preparat ten działa wybiórczo na mięśnie okolicy szyi pęcherza i ma ograniczone wskazania przy łagodnym przeroście prostaty. Zatem może nie pomóc i na pewno zastosowany jest poza wskazaniami z charakterystyki produktu leczniczego.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety