Bóle brzucha u 3-miesięcznego niemowlęcia

Bole brzucha u 3 miesięcznego niemowlęcia. Mój syn od trzech dni ma problemy ze snem ssie pierś przysypia i nagle zaczyna płacić dodam że dzieje się tak tylko wieczorem i w nocy gdzie wcześniej budził się zjadal i szedł spać a teraz płacze pokolysam go troszkę i usunie ale tylko przy mnie śpi spokojnie ponieważ od urodzenia śpi niespokojnie w łóżeczku pręży się i potrafi obrócić o 180 stopni czy to nadal mogą być kołki i dlaczego teraz tak przeraźliwie płacze .

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą sugerować występowanie alergii pokarmowej, jednakże w celu ustalenia przyczyny dolegliwości niezbędna jest wizyta u lekarza. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego lub lekarza pediatry. Pozdrawiam.