Bóle brzucha u 32-latki

Witam od kilku tygodni a dokladnie 3 mam dziwne bóle brzucha pozjedzeniu a teraz to mam wrażenie że nawet jak wstaje to też boli-take uczucie ciężkości,ciągle wzdęty i mam problemy z wypróżnianiem czego nigdy wczesniej nie mialam,czy to może zla dieta jem malo mięsa więcej posilków mam przygotowywanych na świeżo raczej lekkie nie wiem czy udać się do lekarza i jakie badania byloby najlepiej zrobić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej.