Bóle brzucha u 40-latka

Odczuwam bóle po prawej i lewej stronie brzucha szczególnie gdy mam ciasno zapięty pas mam 40 lat wagę w normie dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, bóle które u Pana występują mogą wynikać tylko ze zbyt ciasnego ubrania. Ale powodów bólu może być więcej proponuję udanie się z tym problemem do lekarze, gdyż tylko po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć, ewentualnie zlecić dodatkowe badania. Myślę, że na początek powinien udać się Pan do lekarza rodzinnego.