Bóle brzucha u 6-miesięcznego dziecka

Witam. Moja córcia za tydzien skonczy 6 miesiecy. Przez pierwsze dwa miesiace byla przespokojnym maluszkiem. Duzo spala malo plakala. Pozniej zaczęło sie obfite ulewanie. Lekarz poradził wprowadzenie kleiku w mleku aby zagęścić pokarm. Byla poprawa. Jednak od dwoch tygodni córcia cierpi na uporczywe bole brzuszka. Okropnie sie pręży i strasznie placze. Pojawia sie przy tym takrze podwyższona temperatura. Chetbatki rumiankowa i koperkowa nie pomagają. Jak moge jej w tym pomoc?

Bez wizyty u specjalisty pediatry się nie obejdzie.Dziecko trzeba przede wszystkim zbadać.Proszę zaobserwować w jakim czasie po posiłku dziecko jest niepokojone.
czy je łapczywie ,czy powoli.Nie wiem czy nadal karmione jest piersią ,jeśli tak to proszę notować,co Pani je .To wszystko może być istotne.

Ciepło pozdrawiam