Bóle brzucha u dołu po cesarskim cięciu

Jestem rok po cięciu cesarskim (dodam że wcześniej 5 lat temu miałam już cięcie cesarskie a 3 lata temu naturalny poród) Boli mnie dół brzucha jestem w środku cyklu. Ból występuje na dole najgorzej jest przy zmianie pozycji. Chciałam się dowiedzieć czy może oznaczać coś poważnego oraz na jakie badania powinnam się zgłosić.

Przyczyn dolegliwości bólowych brzucha/podbrzusza moze być na prawdę wiele, konieczna jest konsultacja ginekologiczna a po badaniu ew usg, morfologia, bad moczu ew bhcg. Pozdrawiam kz