Bóle brzucha u dziecka po jelitówce

Witam, mam pytanie, mojego 5 letniego syna codziennie boli brzuch, jakieś 1,5 miesiąca temu przechodził jelitówkę i od tej pory codziennie bóle brzucha, robiłam badania krwi i usg brzucha, nic nie wykazało pozatym że dużo gazów , dostał espumisan krople , ale dalej boli go brzuch, czasem biegnie do toalety ale nie ma zaparć, zrobić jakieś badania dodatkowe a może jeszcze raz usg?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić konieczność dodatkowych badań bez wykonania bezpośredniego badania pacjenta. Proszę udać się do pediatry, aby po badaniu mógł określić konieczność badań dodatkowych.