Bóle brzucha, uczucie przelewania i bulgotanie w brzuchu oraz wyniki badania moczu i kału

Witam, mam bóle , przelewanie oraz Bulgotanie w brzuchu po spożyciu pokarmu do tego senność zmęczenie biegunka lekarz zlecił badania moczu leukocyty 2 Analiza ilościowa: Leukocyty 92 na <20 Bakterie 34 na <30 Śluz 14 na <10 Tydzień temu również robiłem badanie moczu i leukocyty były na poziomie 680 przez tydzień brałem tabletki i teraz badania powtarzałem. Badanie kału : Tłuszcze obojętne - dość liczne wpw włókna mięsne dość liczne wpw poza tym reszta w normie. Co to może być ?

Aleksander Ropielewski

Wynik badania moczu sugeruje infekcję układu moczowego lub stan świeżo po zakończonej infekcji, natomiast wynik badania kału jest w normie. Należy obserwować czy objawy klincizne zakażenia układu moczowego ustąpiły i w przypadku braku poprawy kontynuować antybiotykoterapię (innym antybiotykiem).