Bóle brzucha w 13. tygodniu ciąży

jestem w 13 tygodniu ciazy i gdy chodze nawet na spacer to boli mnie brzuch,czuje jakby byl bardzo ciezki,czuje ucisk ktory mija dopiero po godzinie ,dwoch lerzenia. Mam przepukline w kregoslupie ledzwiowym ktora ostatnio mi dokucza.dodam ze jestem szczupla. Czy to moze miec zwiazek ? jesli tak to jaki ? czy ten bol podczas i po chodzeniu moze byc grozny ?I mam tez takie jakby uplawy nie wiem jak to dokladnie nazwac ...bardzo duzo wydzieliny z pochwy. Wydzielina jest lekko biala...bezbarwna.

Ból brzucha który Pani odczuwa może być pochodzenia kręgosłupowego, ale również należy to zweryfikować czy przyczyny nie są ginekologiczne/położnicze.
Proponuję wizytę ginekologiczną celem diagnostyki dolegliwości